KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7775095
nr 777 5095
Blandteknik
Birger, figurer, signerad, 26x35
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 september 2012
kl 17:11:29
200 kr
150 kr